επικοινωνία
popi_f

Ένταξη: 04 Νοέ 11
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 25, 2012 12:49 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ ΠΟΙΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΟΧΙ.
ΕΓΩ ΠΡΟΣΕΧΑ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ ΤΗΝ ΕΤΡΩΓΑΝ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΑΡΚΑ,ΑΝ ΠΑΙΡΝΑΜΕ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΗΘΕΛΑΝ!!

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΦΡΕΣΚΑ ΦΡΟΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΕΣ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΕΣ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΚΡΕΜΕΣ ΑΠΟ ΦΡΕΣΚΑ ΦΡΟΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ
ΞΙΝΕΣ (ΑΝ Π.Χ. ΒΑΛΕΙΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ) ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙΑ ΜΙΡΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!

ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΩΡΟΜΑΝΕΣ!!!ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΜΕΛΙ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
terrez

Ένταξη: 26 Νοέ 09
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 25, 2012 1:10 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
Θα συμφωνήσω με τη Popi για τα φρέσκα φρούτα, αν κι' εγώ δεν έβαζα ούτε μπισκοτάκια όσο ξυνή και να ήταν ή να είναι, προτιμούσα να φάνε έστω τη μισή παρά να τη μάθουν σε πιο γλυκιά γεύση. Προτιμούσα ας πούμε να αυξήσω ή τη μπανάνα ή το αχλάδι για να γλυκάνει.
Όσο για το μέλι η παιδίατρος μου είπε μεχρι τα 2 είναι απαγορευτικό γιατί έχει ένα ένζυμο που προκαλεί πολύ άσχημη αλλεργία.
MARA

Ένταξη: 04 Σεπ 09
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 25, 2012 3:23 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
Kαι εγω δεν εβαζα μπισκοτα μεσα στη φρουτοκρεμα και δεν εδωσα κρεμες Αγγελικη καθολου ουτε ρυζαλευρα ουτε μπισκοτοκρεμες ,ηταν δικη μου επιλογη αντι για κρεμες οταν ακομα ηταν μικρες τις εδινα γάλα και αργότερα που μεγαλωσαν τις εδινα γιαούρτι με φρούτα.
cindy

Ένταξη: 26 Απρ 09
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 25, 2012 3:40 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΤΟΙΜΕΣ ΚΡΕΜΕΣ.ΟΥΤΕ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ,ΟΥΤΕ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ...

ΕΔΙΝΑ ΦΡΕΣΚΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΚΕΤΑ. ΚΑΙ ΟΣΟ ΕΤΡΩΓΕ.ΑΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΓΛΥΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΕΘΙΖΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ. ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΟΙΩΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΓΕΥΣΕΙΣ ΜΕ ΓΛΥΚΑ ΠΧ ΜΠΙΣΚΟΤΑ. ΤΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΑΝ ΤΑ ΘΕΩΡΕΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ,ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ. ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΓΛΥΚΟ Ή ΣΕ ΜΠΙΣΚΟΤΟ (ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ (ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ) ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΛΙ.

ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΜΑΡΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ (ΠΡΟΒΕΙΟ Ή ΚΑΤΣΙΚΙΣΙΟ) ΜΕ ΦΡΟΥΤΑ.

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΥΓΙΕΙΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ (Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ).

ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΠΑΤΕ ΟΛΑ.

ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΣΙΚΑΚΙ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΜΑΡΑ.
cindy

Ένταξη: 26 Απρ 09
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 25, 2012 3:46 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑ ΠΕΡΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΕΡΑΛΟΙΦΗ ΤΑ ML TA YΠΟΛΟΓΙΖΩ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΩ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΟΣΟΜΕΤΡΗΤΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕ ΤΟ ΜΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟΝ.
ΕΓΩ ΠΡΩΤΑ ΛΙΩΝΩ ΤΟ ΚΕΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΘΕΤΩ ΤΟ ΛΑΔΙ.ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ΜΟΛΙΣ ΡΙΞΕΤΕ ΤΟ ΛΑΔΙ ΠΑΓΩΝΕΙ (ΛΙΓΟ) ΤΟ ΚΕΡΙ.ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΑΥΓΕΣ.

ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΕΙΛΗ!
ELEN

Ένταξη: 09 Μάρ 09
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 25, 2012 9:29 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
και εγω αγγελικουλα προτιμουσα και ακομα προτιμω τα φρεσκα φρουτα και φυσικα καποιες φορες τους εβαζα και εγω μπισκοτακια...και φυσικα τους δινω σε καθημερινα και πινουν ενα μπουκαλι φυσικο χυμο που φτιαχνω απο φρεσκο πορτοκαλι μανταρινι και ροδι... δεν τους εχω δωσει καθολου φρουτοκρεμα απο κουτι...οσο για το ρυζαλευρο υπαρχει και βιολογικο ρυζαλευρο χωρις συντηριτικα που μπορεις σε καταστηματα με βιολογικα...αλλα μπορεις και να φτιαξεις και μονη σου....με ρυζι και γαλα...οσο για το φαγητο με καλυψαν η μαρα και η cindy....φιλια στα ζουζουνια σου....
aggeliki

Ένταξη: 22 Ιούν 09
Τόπος: ΑΘΗΝΑ
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 25, 2012 10:34 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΩΡΑΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΛΕΝΑΚΙ....ΥΓΙΕΙΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΒΟΥΝΟ.....ΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩ.....ΘΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΝΩ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΡΕΣΚΑ Ή ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΤΑ ΕΤΟΙΜΑ??? ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΟ ΚΡΥΒΩ.

ΑΛΛΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΡΑ, ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΕ....ΟΠΟΤΕ.....ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ...ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ
asteri

Ένταξη: 17 Μάϊ 09
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 25, 2012 11:35 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ!!!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΕΤΟΙΜΗ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ .ΤΡΩΜΕ ΤΥΡΑΚΙ Ε ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΑΠΟΡΩ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΒΕΙ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΑΦΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ?ΕΙΝΑΙ 14 ΜΗΝΩΝ Rolling Eyes

ΧΡΥΣΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
http://www.youtube.com/watch?v=fiWFRPDqMAc
persa

Ένταξη: 27 Απρ 07
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 26, 2012 12:03 am
    Θέμα δημοσίευσης:
KOYKΛΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΕΡΑΛΟΙΦΗ (ΤΟ ΚΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΕΓΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ)

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΟΥ ΤΡΕΛΛΕΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΚΡΕΑΤΟΣΟΥΠΑ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΡΙ ΠΟΝΤΙΚΙ ΜΕ ΟΤΙ ΛΑΧΑΝΙΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ....ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΡΥΖΙ Κ ΤΟ ΛΑΔΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ.Ο ΕΝΑΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ....ΜΟΝΟ ΓΑΛΑ ΚΡΕΜΕΣ Κ ΠΟΛΥ ΤΥΡΙ,Ο ΑΛΛΟΣ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΟΛΑ.(ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ) ΤΩΡΑ
7,5ΕΤΩΝ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ 25 ΚΙΛΑ Κ Ο ΜΙΖΕΡΟΣ 30.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ΣΕ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΙΔΙΟΤΡΟΠΙΕΣ....ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΙΔΩΜΕΝ!!!ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ????

ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ!
MARA

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 26, 2012 9:18 am
    Θέμα δημοσίευσης:
Αγγελικούλα εννοείται ότι θα τα καταφέρεις!!!εδω κατάφερες αλλα και άλλα....απλά πρέπει απο πριν να αποφασίσεις τι θέλεις εσύ να τρωνε τα παιδια σου!Εγω ειχα αποφασίσει οτι δεν θα εδινα κρεμες ,ζαχαρη και κατ επεκταση μπισκοτα και αλατι και τα πάμε μια χαρά μέχρι τωρα.
Αστέρι απορώ γιατι δεν σου έκοψε τις κρεμούλες!!!τωρα πια μπορούνε να τρώνε τα πάντα!!!γιαουρτι, ψωμακι με κασερι με ανθότυρο με μελι και ταχίνι εγώ τις κάνω και τυροπιτακια με αλευρι ολίκης ελαιολαδο και ανθοτυρο...τι να κάνω προσπαθώ να εχω ποικιλια στα γευματα τους για να μην βαριούνται αλλά και να δοκιμάζουν γεύσεις!!!
Αντε να σας εξομολογηθώ και κάτι που οταν το ειπα στη Νίνα γουρλωσε τα μάτια. Δίνω στα μωρά να τρώνε....τσουκνίδες..απο τον κήπο τησ γιαγιας όχι φυσικα σκετες αλλά με σπανακι , αντιδια και ρυζακι . Τι να κάνω οι τσουκνίδες είναι φάρμακο ......ετσι λέει τουλαχιστον η γιαγια μου!!!!!!!! Razz
aggeliki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 26, 2012 11:24 am
    Θέμα δημοσίευσης:
ΤΣΟΥΚΝΙΔΕΣ??????χαχχαχαχαχχαχ....ΣΕ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ???? ΑΡΑΓΕ ΤΙ ΓΕΥΣΗ ΕΧΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΠΕΣ????

ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΕΦΩ ΥΓΙΕΙΝΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΥ ΖΑΧΑΡΗ ΚΑΙ ΑΛΑΤΙ. ΚΑΛΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΨΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΠΙΕΣΗ....χαχχαχαχαχ...ΤΗ ΖΑΧΑΡΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΕ ΜΑΥΡΗ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ.

ΜΑΚΑΡΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕΕΝΑΝ ΥΓΙΕΙΝΟ ΤΡΟΠΟ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ, ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΖΕΡΟΣ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ.....ΜΟΝΟ ΚΡΕΑΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ......ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.

ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟ ΕΞΗΣ. ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΣΥΝΤΑΓΕΣ.....ΤΙ ΛΕΤΕ?????
MARA

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 26, 2012 12:33 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
Είναι πραγματικα νόστιμες αγγελικη τις βαζουν και σε πιτες...κανουν πολυ καλο αγγελικη καθαριζουν το αιμα εχουν πολλες βιταμινες βοηθουν στη δισκοιλιοτητα όπως ολα τα πρασινα αλλά δεν πρεπει να βρασουν πολυ για να μην χασουν τιε βιταμινες τους αλλα αυτο ισχυει για ολα τα λαχανικα.
Εννοειται οτι θα ανοιξουμε ενοτητα με συνταγες για τις νεες μανουλες και τα μωρακια τους!!!!!!! αλλα και για τους μιζερους μπαμπαδες!!!!!!!!!!!ευτυχως ο δικος μας ειναι παμφαγος!!!!!!!!!
Νινα

Ένταξη: 30 Ιούλ 09
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 26, 2012 12:45 pm
    Θέμα δημοσίευσης: Re:
Αγγελικη οταν μου το ειπε λεω παει το εχασε το κοριτσι μου
και μια μερα μου εδωσε μαζι με αλλα καλουδια ( σπανακι πρασα κρεμιδακια ) και τσουκνιδα και την μαγειρεψα συμφωαν παντα με οδηγιες της σαν σπανακορυζο ( εβαλα και σπανακι και λιγο πρασακι)
Ποιος ειδε το σπανακορυζο μανιτσα μου
Το μοσχοεφαγε το πουλακι μου
Αχ τι θα εκανα χωρις την Μαρα ...νηστικο θα το ειχα το παιδιιιιιιιιιιιιιι μου
aggeliki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 26, 2012 1:52 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
χαχαχχαχ...ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΤΕ ΤΡΕΛΟ ΒΟΡΕΙΟΕΛΛΑΔΙΤΙΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ 2 "ΞΕΝΕΣ" ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥΣ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ. ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΑΛΛΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ.

ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΣ...Η ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΕΧΕΙ ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ??? ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΙΣ ΛΑΙΚΕΣ Ή ΣΕ ΒΙΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ???? ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ, ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟ ΡΥΖΑΚΙ, Ή ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΑΛΕΥΡΑΚΙ...ΠΙΤΟΥΛΑ ΑΧΝΙΣΤΗ ΚΑΙ ΜΥΡΩΔΑΤΗ....γιαμ....γιαμ...γιαμ
MARA

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 26, 2012 3:06 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
Στη βιολοικη λαικη δεν βρηκα στην κανονικη ομως εχει αφθονη, εμεις εχουμε τη γιαγια μας που εχει στο κηπο της και εχω παντα .Βγαινει και την ανοιξη αλλα και τωρα. Βαλε πρασο,τσουκνιδα,σπανακι,φρεσκο κρεμμυδι,ανηθο και λιγο ρυζακι και αν θελεις και μοσχαρι και θα εχεις ενα σουπερ γευμα για τα μωρα σου!!!!
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης