επικοινωνία
ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ

Ένταξη: 02 Νοέ 11
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 15, 2013 6:09 am
    Θέμα δημοσίευσης:
ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΖΩ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΝΟΧΛΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ.
ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ , ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΕΝΟΧΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ??? ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΜΙΑ ΜΟΝΟ.!!!ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ.

ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΔΩ ΜΕΤΑΞΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΝΟΤΗΤΩΝ.
ΕΓΩ ΩΣ ΥΣΤΑΤΗ ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΧΤΗΚΑ ΝΑ ΣΒΗΣΤΕΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΑΣ ΠΙΣΩ. ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ . ΟΤΙ ΜΕ ΣΤΑΥΡΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΑΝΕΛΕΗΤΑ. ΟΜΩΣ ΠΑΛΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΔΕΧΤΗΚΑ ΤΑ ΠΥΡΑ.

ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΧΑΝ ΜΙΛΗΣΕΙ ΗΔΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ, ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΛΥΣΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ . ΑΥΤΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΕΝΑ ΛΟΓΟ. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΕΔΩ ΕΞΩ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΚΡΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΟΥ. ΜΕ ΕΞΕΦΤΕΛΙΣΑΤΕ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.
ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ GEO ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΠΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΛΩΧΤΑ, ΜΕ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ!
ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΠΩΣ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΟΠΩΣ ΤΟ ΝΟΜΙΖΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ! ΠΑΝΤΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΝ ΟΙΚΕΙΑ.... ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΚΘΕΤΕΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΟΛΕΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΠΙΚΡΙΝΕΤΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ.
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΗΣ ΑΠΕΥΘΥΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΔΩ ΟΛΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΕΚΦΡΑΣΩ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΕ ΤΙ ΕΙΣΕΠΡΑΞΑ.
ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ, ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙΑ , ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΤΣΙ ΙΔΑΝΙΚΑ, ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ!

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΛΗΓΩΘΕΙ ΒΑΘΙΑ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ...
ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΑΠΛΑ ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΙΑ?
ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΩ ΜΕ Π.Μ.
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Ένταξη: 08 Ιαν 13
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 15, 2013 11:48 am
    Θέμα δημοσίευσης:
Όλγα μου έγραψες ένα μήνυμα πολύ συγκινητικό και προς τιμήν σου, με έκανες να σε γνωρίσω περισσότερα και να σε αγαπήσω. Μακάρι να καταλάβαινες εξ’αρχής το νόημα του μηνύματος της Νατάσας, ήταν τόσο διακριτική, εκφράστηκε πάνω σε ένα θέμα έτσι όπως το εξέλαβε η ίδια, ουδέποτε ήθελε να θίξει κανέναν και προπαντός εσένα ή την Αγγελική. Ήταν λάθος χειρισμός εκ μέρους σας, αντιδράσατε υπερβολικά πάνω σε μια επιθυμία να ακουστεί μια φωνή διαφορετική. Το ότι έχει δίκιο ή άδικο αφήστε μας εμάς να το κρίνουμε. Είναι απόλυτα κατανοητό ότι όλο αυτό είναι μια παρεξήγηση που με τον τρόπο που εξελίσσεται μας στενοχωρεί όλες. Δεν θα ήθελα να σιωπήσεις, είσαι πολύτιμη για μας, για το φόρουμ. Σε θέλουμε έτσι όπως είσαι.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tina21

Ένταξη: 30 Μάϊ 09
Τόπος: ΑΘΗΝΑ
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 15, 2013 5:16 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΕΠΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ. ΚΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΕΣ ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ Κ ΠΟΙΕΣ ΟΧΙ) ΚΑΜΙΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΕΜΕΝΑ Η ΕΝΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΘΕΣΗ ΦΥΣΙΚΑ (ΔΕΝ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ) ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ Κ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ. ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ "ΜΙΛΑΤΕ ΑΝΟΙΧΤΑ" ΩΣ ΤΟ "ΘΑ ΜΙΛΟΥΣΑΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ" ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΥΣΤΙΚΟΤΗΤΑ.

ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ Κ ΠΙΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ:

-ΟΛΓΑΚΙ,ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΕΔΩ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΦΒ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ. ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΥΜΠΑΘΗΣ, ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΝΙΩΣΕΣ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ Η ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Η ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΗ.ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ "ΑΠΟΤΡΑΒΗΧΤΕΙΣ" ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΕΥΚΟΛΑ. ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΤΙΣ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΠΩ ΣΤΟ ΤΗΛ. ΣΕ ΦΙΛΩ Κ Σ'ΑΓΑΠΩ!

ΝΑΤΑΣΑΚΙ,ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ Η "ΑΔΙΚΗΜΕΝΗ" ΤΗΣ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ. ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΚΑΜΙΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΦΑΝΗΚΕ ΣΑΝ ΝΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΙ ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΕΣ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ: Η ΝΑΤΑΣΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΑ. ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ Κ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΤΕ ΑΜΕΣΩΣ.... ΝΑΤΑΣΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.

ΤΕΛΟΣ,ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗ ΣΟΦΙΑ. ΔΕΝ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΟΛΕΣΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ,ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ ΟΙ ΤΥΧΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ;!

Ένταξη: 16 Φεβ 12
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 15, 2013 7:34 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ Η ΝΑΤΑΣΣΟΥΛΑ ΑΝΟΙΞΕ ΜΙΑ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΣΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΤΗ ΛΕΞΗ ΘΕΤΙΚΟ.Η ΧΑΡΑ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΩΤΗΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΜΠΑΙΝΩ Κ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΒΟΗΘΗΣΩ,ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΝΕΑ ..ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Κ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ,ΑΠΟΡΙΕΣ, ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ Κ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΥΝΣΙΣΘΗΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ, ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΤΛ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΑΓΩΝΑ.ΣΑΝ ΓΙΩΤΑ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΙΜΗ.
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ Κ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ Κ ΜΟΝΟ.ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΗΡΩΙΔΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ Κ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ Η ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ...Η ΝΑΤΑΣΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΑ.
Η ΝΑΤΑΣΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΡΟΛΟ Κ ΤΗ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ Κ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ.
ΣΑΦΩΣ Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ Κ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΕΤΑΙ ΜΙΑ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Κ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ.ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΜΙΑΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΤΙΤΛΟ.ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΜΙΛΑΜΕ ΔΗΜΟΣΙΑ Κ ΑΝ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ Η ΟΧΙ.ΑΥΤΟ ΠΟΥΩΑΠΛΑ ΕΚΑΝΕ Η ΝΑΤΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΗΣ.ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΔΕΧΤΗΚΕ ΜΙΑ ΕΝΤΟΝΗ ΕΠΙΘΕΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ.
giota80

Ένταξη: 16 Φεβ 12
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 15, 2013 7:50 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΙΣΩΣ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΟΛΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ.ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΣΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΗΣ ΗΤΑΝ Η GEO ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΝΑΤΑΣΣΑ.ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΠΩΘΕΙ Κ ΣΤΙΣ ΔΥΟ.
ΑΝ ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ GEO ΚΑΙ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΙΡΑΖΟΜΟΥΝ.
Η ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ ΟΜΩΣ ΛΥΝΕΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.
ΟΛΓΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟΣΟ ΒΑΡΙΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.
ΟΣΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ Κ ΕΓΚΑΡΔΙΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟΣΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΠΑΝΤΑΕΙ Κ Η ΝΑΤΣΣΣΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ.
Η ΝΑΤΑΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ,ΓΡΑΦΟΥΝ Κ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.
ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΕΣΥ ΤΟ ΙΔΙΟΟ Κ Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ.ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ
ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΟΤΑΝ ΑΥΤΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ.ΙΣΩΣ Κ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΚΙΝΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ.
ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ....
helena

Ένταξη: 07 Μάϊ 13
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 15, 2013 8:26 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORYM ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟ.
ΜΕ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΑΤΕ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΝΙΩΣΑ ΟΤΙ ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ.ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΤΥΛΙΓΩ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΑ.ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΥΤΟ.Ο ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΠΟΖΗΤΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΤΑ ΛΑΘΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΣΥΓΝΩΜΗ.ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΑΦΩΝΗ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ.ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ.ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΥΠΗΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΜΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΑΣ ΑΦΟΣΙΩΘΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΜΑΣ
ΚΑΙ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
maritsa

Ένταξη: 24 Μάϊ 11
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 16, 2013 10:50 am
    Θέμα δημοσίευσης:
ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ....ΝΑ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΦΥΣΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΤΟΜΟ ....ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΣΥΝΩΜΩΣΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΚΟΒΟΥΛΕΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣς....ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΚΑΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!

ΤΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΘΕΛΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ 2 ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ....ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΑΣΕΙ????
ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΤΟΥΣ.....ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΜΨΥΧΩΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΣΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ.....ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΝΑ.
ΖΗΤΗΣΑΝΕ ΣΥΓΝΩΜΗ ......ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΑΣΟΥΜΕ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ.....ΕΞΕΦΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΗΣ.....ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΜΠΟΡΕΙ Η ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ.
ΚΑΚΩΣ ΠΗΡΕ ΑΛΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ....ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΕΔΩ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ.

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ................
ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ.........ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΤΡΟΠΟ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ....ΟΤΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΕΤΕΧΕΤΕ

ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ...........ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ.

ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ...............ΟΛΕΣ!!!

Ένταξη: 03 Μάϊ 12
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 16, 2013 11:21 am
    Θέμα δημοσίευσης:
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΤΣΑ Ο, ΤΙ ΕΓΙΝΕ, ΕΓΙΝΕ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΚΑΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ. ΙΣΩΣ ΜΕ ΚΑΚΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ ΤΟ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΔΙΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΛΙΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΡΘΕΙ.
tina21

Ένταξη: 30 Μάϊ 09
Τόπος: ΑΘΗΝΑ
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 16, 2013 3:25 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΕΓΩ ΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΑΠΛΑ Κ ΜΌΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΑΡΧΙΚΑ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ "ΜΠΛΕΧΤΗΚΕ" ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑΕΝΟΧΛΗΘΕΙ Κ ΝΑ ΤΑΡΑΧΤΕΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ Κ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΟΣΟ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΕΔΩ.ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΤΗΣ ΖΗΤΗΘΗΚΕ ΣΥΓΝΩΜΗ(Κ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗ) ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΛΥΘΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΛΥΘΕΙ Η ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΝΑΤΑΣΑΚΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΘΕΣΗ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΜΝΜΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ. ΓΕΝΙΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΟΛΓΟΘΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ Κ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΛΑ Κ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥΣ Κ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ.

Ένταξη: 01 Μάϊ 12
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 16, 2013 3:55 pm
    Θέμα δημοσίευσης: ΑΝΑΓΚΗ
ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΖΗΤΑΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΨΥΧΗΣ!!!

ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΨΥΧΗΣ!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΝΑ-ΝΑΤΑΣΣΑ ΟΛΓΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΟΛΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ

ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΠ ΤΑ ΠΙΟ ΑΓΑΠΗΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΓΙΑΥΤΟ ΒΑΛΤΕ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ

Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΣΑΣ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕ!!!! Embarassed Embarassed Embarassed
elen p

Ένταξη: 30 Νοέ 10
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 16, 2013 7:41 pm
    Θέμα δημοσίευσης: ΣΚΕΨΕΙΣ......
ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΑΧΑΛΟ. ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΘΕΛΗΣΕ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ (ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ?) ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕΝΟΣ ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ. ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΝΑ ΕΞΕΥΤΕΛΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΙΣΤΟΤΟΠΟΥ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΒΗΣΤΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΩΣΤΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΤΙ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΣΤΟ ΒΩΜΟ ΤΗΣ ΚΑΛΗΣ ΠΡΟΘΕΣΗΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΚΠΛΗΞΕΩΝ ΝΑ ΠΑΡΑΣΕΡΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΓΩΝΟΥΜΕ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΞΑΝΑ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ (ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ) ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΘΑ ''ΜΙΛΑΩ'' ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΦΟΒΟ ΤΗΣ ΚΡΙΤΙΚΗΣ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης