επικοινωνία
spyridoula73

Ένταξη: 08 Δεκ 11
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 08, 2011 4:00 pm
    Θέμα δημοσίευσης: ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟΣ ΑΙΜΑΤΟΣ
ΓΕΙΑ ΣΑΣ
ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ MAGNA MATER. ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΝΟΣΚΟΚΟΜΕΙΟ Η ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ. Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΕΧΕΙ ΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑΜΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ.

ΜΕ ΦΙΛΙΚΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
niki peristeri

Ένταξη: 08 Νοέ 11
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 08, 2011 4:50 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ....ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΡΙΟΤΥΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΓΡΑΨΑΜΕ ΜΕΣΩ ΙΚΑ...ΟΠΟΤΕ ΨΑΞΤΟ ΜΕ ΤΑ ΤΑΜΕΙΑ ΣΑΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΤΕ...ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 2 ΕΙΝΑΙ 340 ΕΥΡΩ...ΑΛΛΑ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΠΕΡΣΑ ΔΙΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΡΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙΙΙ.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
spyridoula73

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 08, 2011 4:53 pm
    Θέμα δημοσίευσης: Re:
niki peristeri έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ....ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΡΙΟΤΥΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΓΡΑΨΑΜΕ ΜΕΣΩ ΙΚΑ...ΟΠΟΤΕ ΨΑΞΤΟ ΜΕ ΤΑ ΤΑΜΕΙΑ ΣΑΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΤΕ...ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 2 ΕΙΝΑΙ 340 ΕΥΡΩ...ΑΛΛΑ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΠΕΡΣΑ ΔΙΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΡΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙΙΙ.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΙΚΗ ΜΟΥ, ΝΑ ΕΙΣΑ ΚΑΛΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!
niki peristeri

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 08, 2011 4:58 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑΑΑΑΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ... Very Happy
popi_f

Ένταξη: 04 Νοέ 11
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 08, 2011 5:02 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ!!
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ :ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΚΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΗΓΕΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΣΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ Η ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΚΑ;;;
ΤΗΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟΥ ΤΟ ΙΚΑ Η ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ;;
niki peristeri

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 09, 2011 9:44 am
popi_f έγραψε:
ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ!!
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ :ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΚΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΗΓΕΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΣΕ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ Η ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΚΑ;;;
ΤΗΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟΥ ΤΟ ΙΚΑ Η ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ;;

KΑΛΗΜΕΡΑ ΠΟΠΗ ΜΟΥ...ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΟΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΤΟ ΧΑΡΤΙ...ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ , ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΜΑΣ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ ΙΚΑ...ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ...ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΙΣΩ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ...ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ... Smile
popi_f

Ένταξη: 04 Νοέ 11
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 09, 2011 2:32 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΝΙΚΗ ΜΟΥ !!
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΟΤΕΡΑ!!
thelo_na_gino_mama

Ένταξη: 03 Δεκ 11
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 09, 2011 8:58 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
Popi kai niki.....κ γω τις έγραψα στο ικα και θα πάω την άλλη εβδομάδα να τις κάνω....στο παίδων αγ.σοφίας....εκεί μου είπανε ότι αν έχεις παραπεμτικό του ικα δεν πληρώνεις τίποτα....
zeta

Ένταξη: 03 Νοέ 11
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 12, 2011 12:21 am
thelo_na_gino_mama έγραψε:
Popi kai niki.....κ γω τις έγραψα στο ικα και θα πάω την άλλη εβδομάδα να τις κάνω....στο παίδων αγ.σοφίας....εκεί μου είπανε ότι αν έχεις παραπεμτικό του ικα δεν πληρώνεις τίποτα....

sigoura koritsia ti grafei to ika?se mena mia mikrobiologos mas eipe oti den tin kalipte peite mou sas pararakalo an einnai na pao na ti grapso
niki peristeri

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 12, 2011 9:54 am

καλημέρααα...αλήθεια?έκλεισες ραντεβού?είναι μόνο πρωινά?????????
niki peristeri

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 12, 2011 9:56 am
zeta έγραψε:

sigoura koritsia ti grafei to ika?se mena mia mikrobiologos mas eipe oti den tin kalipte peite mou sas pararakalo an einnai na pao na ti grapso

καλημέρα Ζέτα μου...ναι μου την έγραψαν στο ικα...να πάς σε ένα γυναικολόγο να στην γράψει...
spyridoula73

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 12, 2011 12:13 pm
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 150 ΕΥΡΩ ΤΟ ΑΤΟΜΟ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΩΡΕΑΝ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ Κ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΤΗΛ. ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΧΩΡΙΣ ΚΟΣΤΟΣ. ΤΕΛΟΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
tina21

Ένταξη: 30 Μάϊ 09
Τόπος: ΑΘΗΝΑ
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 12, 2011 12:35 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.
ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΚΡΙΒΩΣ Κ ΤΟΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΙΧΑ ΨΑΞΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΑΜΕΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ. ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ.
zeta

Ένταξη: 03 Νοέ 11
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 12, 2011 1:15 pm
niki peristeri έγραψε:
zeta έγραψε:

καλημέρα Ζέτα μου...ναι μου την έγραψαν στο ικα...να πάς σε ένα γυναικολόγο να στην γράψει...

se euxaristo poli poli ksereis poies alles eksetaseis kaliptei to ika?prepei na kanume arketes k mesa maiou tha ksekiniso tin proti mou prospatheia
elen p

Ένταξη: 30 Νοέ 10
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 12, 2011 2:56 pm
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΑΜΕΙΟ.ΠΕΡΙΣΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΨΑΧΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΔΗΜ.ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΟΝΟ ΣΤΟ "ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ" ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛ.ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΗΣΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΧΩΡΕΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΟΥΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΤ.ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΟΝΟ ΜΕ 50Ε ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΜΑ ΕΧΟΥΝ!!!!!
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης