επικοινωνία
aggeliki

Ένταξη: 22 Ιούν 09
Τόπος: ΑΘΗΝΑ
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 30, 2011 9:54 pm
    Θέμα δημοσίευσης: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΒΟΛΤΑ
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. Εεεεεεε...ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΑΜΕ, ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ, ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ, ΠΙΠΙΛΕΣ...ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΛΕΠΤΑ ΟΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΣΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ΓΕΛΑΓΕ, ΜΙΛΑΓΕ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ....ΝΑΣΟΥ ΤΟ ΝΙΑΟΥΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ. ΛΕΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ, ΑΛΛΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΦΥΣΙΚΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΤΥΡΡΑΝΑΚΙ...ΟΠΟΥ ΕΚΕΙ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΗΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ.

ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΥ, ΓΚΡΕΜΙΣΤΗΚΕ. ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΕΝΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΓΙΑ ΔΥΔΙΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 600 ΕΥΡΩ 9εμεις δεν υπηρχε περιπτωση να το περναμε). ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΚΑΡΟΤΣΙ...χαχχαχαχαχαχχαχα

ΜΙΑ ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΕΡΝΩ, ΝΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΨΩΝΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΡΑΤΖΟΛΑ ΨΩΜΙ.....ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ......ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
popi_f

Ένταξη: 04 Νοέ 11
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 30, 2011 10:24 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ!!
ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ Η ΠΡΩΤΗ ΣΑΣ ΒΟΛΤΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΚΗ!!!
ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΟΜΩΣ, ΘΑ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΦΑΣΑΡΙΕΣ!!
ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ ΑΥΤΗ Η ΒΟΛΤΑ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΗ ΚΑΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΙΚΗ.
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΙΣΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ!!!
terrez

Ένταξη: 26 Νοέ 09
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 30, 2011 10:42 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
Αγγελική μήπως δεν του παραγγείλατε το καφέ που προτιμάει, και δυσανασχέτησε???? Laughing
Καλές βόλτες σας εύχομαι στο μέλλον με νέες περιπέτειες, όχι μανούλα όπως ήξερες τις βόλτες όπως τις θέλουν τα μωρά σου πλέον!!!!

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΧΡΟΝΙΑ!!!!
aggeliki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 31, 2011 12:25 am
    Θέμα δημοσίευσης:
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΕΡΕΖ ΜΟΥ. ΛΕΣ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΦΕ????χαχχαχαχαχα

ΠΟΠΗ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.....

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ
MARA

Ένταξη: 04 Σεπ 09
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 31, 2011 8:19 am
    Θέμα δημοσίευσης:
'Ηταν να κάνετε το πρώτο βήμα!!!!!!!!τώρα ποιός σας πιάνει!!!!!!!!!θα του αρέσει και του μεγάλου θα δείς. Μάλλον δεν ήθελε καφέ ο μικρούλης αλλά τσάρκα στα μαγαζιά!!!
Υπομονή θα έρθουν και καλύτερες ημέρες.....
ΝΤΙΝΑ

Ένταξη: 11 Σεπ 10
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 31, 2011 1:26 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
αγγελικουλα μου με το καλο και η επομενη!!!!!!!!11

εμεις πηγαμε βολτουλα αλλα στα πεθερικα μου τα χριστουγεννα πρωτη φορα βγηκαμε εξω και πηγαμε καπου αλλου και μειναμε εκει 2 βραδια την πρωτη μερα ηταν πολυ ανησυχα ειχε φασαρια κοσμο τηλεφωνα φωνες.νυσταζαν αλλα δεν μπορουσαν να κοιμηθουν την δευτερη κοιμοντουσαν ολη μερα!!!!

θελω και εγω να ΤΑ παω για καφεδακι αλλα δεν τολμω!!!θα περιμενω λιγο ακομα,σε σπιτια ομως ναι δεν εχω προβλημα!

καλο μας κουραγιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aggeliki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 31, 2011 1:27 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΜΑΡΑ ΜΟΥ,

Η ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΗ ΓΙΑ ΜΑΣ, ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ : ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΛΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΜΕ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ...χχαχαχαχχα

φιλια
maritsa

Ένταξη: 24 Μάϊ 11
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 01, 2012 4:57 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΧΑΧΑ ΒΡΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ......ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ..... Smile Smile

ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΣΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΣΟΥ....
ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ......

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ...ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ....ΩΣ ΠΑΛΙΑ ΜΗΤΕΡΑ ... ΠΛΕΟΝ...ΧΑΧΑΧΑ
aggeliki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 01, 2012 9:15 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ Η ΣΩΤΗΡΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΩΡΕΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΟΥ. ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΕΚΕΙ...ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΞΥΠΝΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ...ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ...χαχχαχαχ. ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ...ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΥΞΟΥΛΕΣ. Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.

ΜΑΡΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΟΠΟΤΕ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΕΣΥ ΓΕΛΑΣ...ΚΑΛΑαααααααααααα...ΠΙΣΩ ΕΧΕΙ Η ΑΧΛΑΔΑ ΤΗΝ ΟΥΡΑ......ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΓΛΥΚΑ...χαχχαχαχαχ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΤΝΟΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΙΑ.
MARA

Ένταξη: 04 Σεπ 09
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 01, 2012 10:32 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ ΑΣΤΟ....ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΚΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟΚΡΑΤΟΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΩ ΒΡΙΖΩ!!!!!!!!!ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΜΙΑ ΜΕ ΤΡΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΥΠΗΘΗΚΕ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ!!!ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΒΟΛΤΑ ΗΤΑΝ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕΤ'ΕΜΠΟΔΙΩΝ...ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΛΙΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΟ ΚΑΚΟ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΣΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΕΙ. ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΒΠΛΤΕΣ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΨΩΝΙΖΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΕΔΩ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΤΙΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ, ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΙΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ Η ΜΑΜΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΠΙΝΟΥΝ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥΣ!
aggeliki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 01, 2012 11:01 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΜΑΡΑ ΜΟΥ,

ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΩΣΕΙ ΕΝΑΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΜΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΥΘΕΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ. ΦΥΣΙΚΑ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΠΟΔΗΛΑΤΑ, ΕΧΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΤΑ ΕΜΠΟΔΙΑΚΙΑ ΜΑΣ. ΚΑΔΟΥΣ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ...ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ...ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΑ...ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΔΥΜΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΗ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ (με την καλη εννοια). ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΔΙΠΛΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ. ΤΟ ΕΠΡΟΣ-ΠΙΣΩ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΣΟΥΧΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΑΚΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ, ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΕΙΔΗΛΙΑΚΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ. ΒΟΛΤΙΤΣΑ, ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ!!!!
Νινα

Ένταξη: 30 Ιούλ 09
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 02, 2012 10:41 am
    Θέμα δημοσίευσης: Re:
Να σας ευχηθω καλη χρονια με ΥΓΕΙΑ
μονο αυτο εχει σημασια
Λοιπον Αγγελικουλα ο ταλιμπαν σου εχει καποιο κουμπακι σιγουρα απλα συνηθως αργουμε να το βρουμε
Θα το βρεις
το σιγουρο ειναι πως το να νιωθεισ , απογνωση απο την κουραση εγω προσωπικα το βρισκω πολυ νορμαλ.
Πολλα περνανε απο το μυαλο σου τυπου Παναγια μου δεν θα ξανακοιμηθω ποτε στην ζωη μου κτλ κτλ
και ταυτοχρονα σε τρωνε και οι τυψεις γιατι νιωθες αχαριστη
Ολα ειναι πολλη νορμαλ ειδικα σε εσας τους ηρωες τις διδυμομανουλες
Κλεψε στιγμες εστω και 5' για σενα
Ενα μπανιο με οτοασπιδες ειναι καλη ιδεα εφοσον καποιος κραταει τα μωρα Laughing Laughing Laughing
Σε φιλω
aggeliki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 02, 2012 2:37 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΝΙΝΑ ΜΟΥ,

ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑ...."ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΛΑΕ...!!!!!!!".....ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΤΟΥ, ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΒΡΩ...ΕΕΕΕΕΕΕ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΤΥ!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ.
cindy

Ένταξη: 26 Απρ 09
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 04, 2012 9:44 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ,

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΓΩ ΜΕ 1 ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΩ.

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΒΟΛΤΑ. ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ Η ΤΣΟΥΠΡΑ ΑΠΟ 15 ΗΜΕΡΩΝ ΠΟΥ ΤΗ ΒΓΑΖΩ ΒΟΛΤΑ ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΟΙΜΗΘΕΙ 2-3 ΦΟΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΓΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΟΥΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ. ΒΑΡΙΟΤΑΝ ΑΦΟΡΗΤΑ. ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ?ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ.ΕΒΛΕΠΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟΥΣΕ. ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΑΣ ΣΕ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΧΩΡΟΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ.

ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ?ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΤΟΥ.

ΦΙΛΙΑ
aggeliki

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 04, 2012 9:51 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΧΩΡΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ, ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ, ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ ΜΕ ΑΛΟΓΑΚΙΑ...ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΧΕ ΘΕΜΑ ΝΑ ΧΑΖΕΨΕΙ Ο ΠΙΤΣΙΡΙΚΟΣ...ΑΛΛΑ ΟΧΙ....ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΟΥΡΝΙΑΣΕΙ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ....χαχχαχαχαχαχαχ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΨΗΛΟΛΙΓΝΗ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ!!!!
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης