επικοινωνία
meniatasos

Ένταξη: 02 Ιαν 13
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 15, 2013 2:46 pm
    Θέμα δημοσίευσης: PURENGON 8 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΟΓΔΟΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ 8 ΩΑΡΙΩΝ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΤΑ 3 ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ.Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΤΗΡΉΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΩΑΡΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΟΎΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΉΣΟΥΜΕ ΣΕ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ... ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΝΦΩΝΟΥΜΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.. ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 ΚΟΥΤΙΑ PURENGON ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΕΡΕΨΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΣ ΙΚΕΤΕΥΟΥΜΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΚΑΠΙΑ ΦΑΡΜΑΚΑ (PURENGON)GIA NA SYNEXEISOYME.ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΚΤΊΜΗΣΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΩΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΕΠΕΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.....ΜΕΝΙΑ ΤΑΣΟΣ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
elpis

Ένταξη: 25 Ιαν 13
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 16, 2013 10:10 am
    Θέμα δημοσίευσης:
Αχ κοπέλα μου μακάρι να βρεθούν κορίτσια που έχουν μην αγχωνεσαι
Αυτό που ήθελα όμως να Σας πω είναι ένα ΜΕΓΆΛΟ ΜΠΡΆΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΆ ΜΈΣΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΆ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΎΧΟΜΑΙ ΝΑ ΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. ΝΑ ΓΕΜΊΣΕΙ Η ΑΓΚΑΛΙΆ ΣΑΣ ΌΧΙ ΈΝΑ ΔΥΟ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΛΉ ΕΠΥΤΥΧΙΑ ΚΟΠΈΛΑ ΜΟΥ Ο ΘΕΌΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΦΙΛΑΚΙΑ
Razz Razz
meniatasos

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 16, 2013 9:09 pm
    Θέμα δημοσίευσης: Re:
[quote="elpis"]Αχ κοπέλα μου μακάρι να βρεθούν κορίτσια που έχουν μην αγχωνεσαι
Αυτό που ήθελα όμως να Σας πω είναι ένα ΜΕΓΆΛΟ ΜΠΡΆΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΆ ΜΈΣΑ ΑΠΌ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΆ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΎΧΟΜΑΙ ΝΑ ΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. ΝΑ ΓΕΜΊΣΕΙ Η ΑΓΚΑΛΙΆ ΣΑΣ ΌΧΙ ΈΝΑ ΔΥΟ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΛΉ ΕΠΥΤΥΧΙΑ ΚΟΠΈΛΑ ΜΟΥ Ο ΘΕΌΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΦΙΛΑΚΙΑ
Razz Razz[/quote SE ΕΥΧΑΡΕΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ
ΤΕΡΕΖΑ

Ένταξη: 20 Μάρ 13
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 20, 2013 8:33 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΕΧΩ 2 ΚΟΥΤΙΑ P.......N ΠΟΥ ΛΗΓΟΥΝ ΤΕΛΟΣ ΜΑΡΤΗ ΠΑΡΤΕ ΜΕ ΤΗΛ ΣΤΟ 6984669959
ΤΕΡΕΖΑ

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 20, 2013 8:35 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΕΧΩ 2 ΚΟΥΤΙΑ P......N ΠΟΥ ΛΗΓΟΥΝ ΤΕΛΟΣ ΜΑΡΤΗ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ 6984669959
meniatasos

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 20, 2013 9:07 pm
    Θέμα δημοσίευσης: Re:
ΤΕΡΕΖΑ έγραψε:
ΕΧΩ 2 ΚΟΥΤΙΑ P......N ΠΟΥ ΛΗΓΟΥΝ ΤΕΛΟΣ ΜΑΡΤΗ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΟ 6984669959

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΕΙΣΤΟΥΝΕ ΤΕΡΕΖΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΞΕΚΕΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΟΥΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΑΛΑΜΕ PYREGON ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΛΗΞΕΙ ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΤΟΝΗ ΦΑΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΚΟΚΙΝΙΛΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ... ΒΕΒΕΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Η ΟΓΔΟΗ ΦΟΡΑ ...ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΝΝΑΤΗ ΠΡΟΚΛΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΕΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΛΗΞΕΙ
ΤΕΡΕΖΑ

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 24, 2013 8:01 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
παρακαλω ελπιζω να σας πανε ολα καλα αυτη την φορα !!!!!!!!!!τηνεπομενη που θα γραψεις ευχομαι να ειναι οτι εισαι εγκυος καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης