επικοινωνία
elpis

Ένταξη: 25 Ιαν 13
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 30, 2013 6:16 pm
    Θέμα δημοσίευσης: τι γινεται με την επιτροπη.....
ΤA ΦΩTA ΣAΣ.....ΓIA NA ΠEPAΣEIΣ EΠTPOΠH TI ΠPEΠEI NA KANEIΣ ....ΠOIA EINAI TA BHMATA ΠOY ΠPEΠEI NA KANΩ ....KAI H EΠITPOΠH TI KAΛYΠTEI TI MAΣ ΠPOΣΦEPEI... ΠOY EINAI ΣTHN AΘHNA.....ΔEN EXΩ ΠEPAΣEI ΠOTE TO MONO OTI EIXA ΠAEI ΣTHN N.IΩNIA KAI MOY EIXAN ΔΩΣEI TIΣ ENEΣEIΣ TIΠOTA AΛΛO....ΣAΣ YΠEP EYXAPIΣTΩ
EAN EXETE THΛ ΣTEIΛTE TO MOY NA ΣTE KAΛA KOPITΣAKIAAAAA ΦIΛIAAAAA
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΤΟΞΟΤΗΣ

Ένταξη: 16 Οκτ 13
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 30, 2013 6:53 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
φιλη μου η επιτροπή βοηθαει,στο οτι,εχεις το χαρτι το οποιο ισχυει για 2 φορες εξωσωματικής,παιρνεις τις ενεσεις που κοστιζουν 2.000 ευρω περιπου αναλογα το πρωτοκολλο,αυτο ε,ναι ειναι αρκετη βοηθεια,και το περιθωριο ειναι 4 μηνες για να μπορεις να ξαναπαρεις ενεσεις δωρεαν........να εχουν περασει 4 μηνες απο την προηγουμενη φορα,,,τηλεφωνο απο αθηνα δεν ξερω απο λαρισα ξερω........οτι αλλο μαθω σου το γραφω φιλη μου ελπίς...........καλη δυναμη στο ονειρο σου............
ΤΟΞΟΤΗΣ

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 30, 2013 7:00 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
επισης χρειαζονται,2 σπερμοδιαγραμματα,εντος 3 μηνων αποσταση μεταξυ τους,και απο διαφορετικα κεντρα,το ενα να ειναι απο εοππυ,ορμονικες εξετασεις απο σενα οπως οιστραδιολη,LH,προλακτινη και FSH,υστεροσαλπιγγογραφια προσφατη,υπερυχο μητρας και γνωματευση,αστυνομικη ταυτοτητα φωτοτυπια,ληξιαρχικη πραξη γαμου,αυτα τα ολιγα,εαν μαθω κι αλλα.......δεν ξερω εαν σε βοηθησα φιλη μου ελπις........
ΤΟΞΟΤΗΣ

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 30, 2013 7:03 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
α.........και ενα τελευταιο πρεπει να κλεισεις ραντεβου με γιατρο του ικα,π.χ.για να σε δωσει το ειδικο εντυπο παραπομπης για την επιτροπη...........αυτα..........καλη επιτυχια.........
elpis

Ένταξη: 25 Ιαν 13
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 30, 2013 7:17 pm
    Θέμα δημοσίευσης: .......
ΤΟΞΟΤΙΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!!!!ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΗΓΑ ΟΝΤΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΡΤΙΑ ....ΔΗΛ Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ...ΑΧΑΑΑΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΕΣ ΠΩ ΠΩ ΠΩΣ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ? ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΘΑ ΛΗΞΟΥΝ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ.....ΠΑΝΑΑΑ Ι ΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩΩΩΩΩΩ!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣΣΣ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ....ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΥΠΟΓΛΩΣΣΙΑΑΑΑΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Laughing Laughing Laughing
ΤΟΞΟΤΗΣ

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 30, 2013 7:31 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
κοιταξε φιλη μου δεν ειναι πολλα,γιατι κοιταξε να δεις,σαλπιγγογραφια δεν εκανες μεσα στο χρονο;;;λογω εξωσωματικης προηγουμενης,εννοω ,σπερμοδιαγραμμα δεν εχει ο συζυγος απο την τελευταια προσπαθεια που εδωσε;;;;;;;;να ζητησεις απο το κεντρο να σου δωσουν το χαρτι για να μην μπαινει στην ολη διαδικασια......ορμονικες δεν ετυχε να κανεις αυτο τον καιρο;;;;;;ολα λιγο πολυ τα εχεις κανει εαν εκανες τωρα τελευταια προσπαθεια,α..........και εαν υπαρχει ιστορικο με βουλωμενες σαλπιγγες δεν χρειαζονται σπερμοδιαγραμμα..........καθολου..........ρωτησε το......θα στο πουνε.........δεν ειναι πολλα θα δεις..........
kanste

Ένταξη: 02 Μάρ 11
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 30, 2013 7:44 pm
    Θέμα δημοσίευσης: Re:
ΨΑΞΕ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΝΤΥΠΟ ΕΝΤΥΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗΣ ΕΚΕΙ ΛΕΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΧΡΕΑΖΕΤΑΙ ΤΥΠΩΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΤΟ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΕΟΠΠΥ ΝΑ ΣΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ Πλ. Θεάτρου 18, . Τηλ: 210 3222923.ΠΑΡΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΕΙ.
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης