επικοινωνία
sofia2013

Ένταξη: 07 Δεκ 13
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 16, 2013 11:47 am
    Θέμα δημοσίευσης: ΟΥΔΕΤΕΡΟΠΕΝΙΑ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.....
ΑΦΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΑΣ, ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΛΙΣ 9 1/2 ΜΗΝΩΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΝΟΣΗΛΕΙΑ ΑΠΟ ΛΟΙΜΩΞΗ ΔΙΑΠΥΣΤΩΘΗΚΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΟΥΔΕΤΕΡΟΠΕΝΙΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΗΓΗ ΤΗΣ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ......ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ??????
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
elpis

Ένταξη: 25 Ιαν 13
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 16, 2013 4:31 pm
    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΟΥΔΕΤΕΡΟΠΕΝΙΑ
sofia2013 έγραψε:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.....
ΑΦΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΑΣ, ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΛΙΣ 9 1/2 ΜΗΝΩΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΝΟΣΗΛΕΙΑ ΑΠΟ ΛΟΙΜΩΞΗ ΔΙΑΠΥΣΤΩΘΗΚΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΟΥΔΕΤΕΡΟΠΕΝΙΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΗΓΗ ΤΗΣ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ......ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ??????

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,,,.....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!!!! Exclamation Exclamation
tina21

Ένταξη: 30 Μάϊ 09
Τόπος: ΑΘΗΝΑ
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 16, 2013 4:53 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΠΟΛΛΑ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΤΑ ΛΕΥΚΑ ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΥΑΛΩΤΟ ΣΕ ΛΟΙΜΩΞΕΙΣ Κ ΜΟΛΥΝΣΕΙΣ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΙ Κ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΑΠΟ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΙΝΕΤΑΙ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΑΓΩΓΗ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΤΗΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΠΙΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟΠΕΝΙΑ Κ ΖΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΑΙ. ΑΥΤΑ ΞΕΡΩ.

ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΤΙ ΒΑΘΜΟ ΕΙΝΑΙ? ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ? ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ? ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 16, 2013 5:01 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ....ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΙΑΣ ΝΕΑΣ ΛΟΙΜΩΞΗΣ.....Ο ΒΑΘΜΟΣ ΤΗΣ ΟΥΔΕΤΕΡΟΠΕΝΙΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΡΙΣΤΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
sofia2013

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 16, 2013 11:58 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
tina ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ Η ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΣΟΥ?ΣΕ ΙΔΙΩΤΗ Η ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ? ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΗΠΙΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟΦΙΛΙΑ ΓΙΑ ΤΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΡΙΘΜΟ ΟΥΔΕΤΕΡΟΦΙΛΩΝ ΜΙΛΑΜΕ?
ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΕΣΗ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.
tina21

Ένταξη: 30 Μάϊ 09
Τόπος: ΑΘΗΝΑ
Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 17, 2013 5:14 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟΣΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ... ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΕΝΑ ΓΕΙΑ ΕΧΩ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΤΥΧΑΙΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΦΙΛΗΣ Κ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ. ΓΙΑ ΑΡΙΘΜΟ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ, ΞΕΡΩ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΔΙΑΓΝΩΣΤΗΚΕ ΜΕ ΗΠΙΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟΠΕΝΙΑ ΕΝΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΒΑΘΜΟΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ, ΝΟΜΙΖΩ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΝ ΣΤΟ ΛΑΙΚΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΕΣΥ ΣΕ ΤΙ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΣΑΙ? ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟΥΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ? Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ? ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΝΤΩΣ.......

Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 17, 2013 5:25 pm
    Θέμα δημοσίευσης:
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙΝΑ ΜΟΥ, ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΤΗΝ ΑΚΡΗ...
ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ, ΟΠΟΤΕ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΟΛΑ.
Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ (ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ, ΑΓΩΓΕΣ ΚΛΠ.)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης